Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Kollektiv

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)


Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)


Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)


17 Ocak
Diken - Yaramazlara biraz batar!

Adıyaman’da kadın cinayeti: Eşinin bıçakladığı kadın hayatını kaybetti

Adıyaman'da eşi tarafından bıçaklanan kadın hayatını kaybetti. The post Adıyaman’da kadın cinayeti: Eşinin bıçakladığı kadın hayatını kaybetti appeared first on Diken.

17 Ocak
ANF Turkce - Haberler

Sêmalka’daki kadınlar kararlı: Sonuç alana kadar eylemdeyiz

Sêmalka Sınır Kapısı’ndaki eylemcileri ziyaret eden kadınlar, "Sonuç alana kadar eylemdeyiz" mesajı verdi.

9 Ocak
Türkçe - Kedistan

Delphine Durand • Suna için şiir

Fransız şair Delphine Durand'ın kaleminden, Suna Arev'in öykü defterine düzenli aralıklarla yazdığı sözcüklerin etkisi ve heyecanı ile.. Cet article Delphine Durand • Suna için şiir a été publié par (...)

Tor Projesi
Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

Shop
Anonymous Shop

One-of-a-Kind Products. Unique designs on trendy gear you simply can’t get anywhere else. Powered by Pros. Spreadshirt prints and ships your order fast and on-demand.

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


/e/ Foundation
eFoundation is a non-profit organization leading the development of Open Source mobile operating systems that respect users’ data privacy.

Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar

NordVPN
Tüm cihazlarınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -72%