Türkçe - Kedistan # Web’de

Kedistan - Türkçe video, röportaj ve yazılar.

Anonymous Shop

One-of-a-Kind Products. Unique designs on trendy gear you simply can’t get anywhere else. Powered by Pros. Spreadshirt prints and ships your order fast and on-demand.

Kürt yazar Meral Şimşek ile bir söyleşi

Meral Şimşek, bir Kürt kadın yazar. Edebiyat dünyasında adından şiir, roman ve öyküleri ile söz ettiriyor. Cet article Kürt yazar Meral Şimşek ile bir söyleşi a été publié par (...)

6 Ocak
Söyleşi • Süleymaniye’de bir kadın sanatçı kolektifi: Xwebun

Güney Kürdistan'ın Süleymaniye kentinde Jineoloji çatısı altında toplanan kadın sanatçılar "Xwebun" adını koydukları bir kolektif ilan ettiler. Cet article Söyleşi • Süleymaniye’de bir (...)

3 Ocak
Hayatımızın taksimetresi: Takvim

Duvarda, masanın üzerinde, çekmecede, olmadı cüzdanın bir köşesinde, bir yerlerde illa ki bir takvim bulunur... Cet article Hayatımızın taksimetresi: Takvim a été publié par (...)

25 Aralık 2021
Şili seçimlerinde isyanın moral başarısı ve sıradaki sorunlar…

Şili halkları dünyanın en uzun süreli sosyal isyanına öncülük ederek bir ilki gerçekleştirdi. Ancak çok daha acil ve tarihi değişimler sırada... Cet article Şili seçimlerinde isyanın (...)

25 Aralık 2021
Dostluğa açılan bir yaşam penceresinden, Mia ve Merdo

O zamanlar henüz okula gidiyordum ve hayalim hep Mia’ya doğruydu. Diyordum ki, "kızım, sen ve ben buradan kurtulacağız". Cet article Dostluğa açılan bir yaşam penceresinden, Mia ve (...)

25 Aralık 2021
Ulu bir çınarın dallarında Covid’le yüzleşmek

Belirtiler asırlık çınarın kocaman dallarına kurduğum çadırımda kendini gösterdi. Evet, sonunda olan olmuş ve ben de Covid'le karşı karşıya gelmiştim… Cet article Ulu bir çınarın (...)

30 Eylül 2021
Titi Robin • “Ne yapacağız bundan sonra?”

Birkaç ay önce, salgının, sağlık ve hükümet krizinin ortasında şöyle düşündük: "Ne yapacağız bundan sonra?", başka bir dünyayı beklerken, daha nefes alabilir, kriz sonrası bir dünyayı... Cet (...)

27 Eylül 2021
Nedim Türfent • İsmi var cismi yok: Adalet

"Devletin dini adalettir" dedi Cumhurbaşkanı. Migren gibi, diş ağrısı gibi geldi bu cümle. Dudak uçukladı. Cet article Nedim Türfent • İsmi var cismi yok: Adalet a été publié par (...)

13 Eylül 2021
Gulabi Sapera: Jaipur’un nadide gülü

Dansı ruhunuza akan, sesi yüreğinize ulaşan Gulabi Sapera, Racastan bölgesinde yaşayan çingene Kalbaliya halkından bir sanatçı. Cet article Gulabi Sapera: Jaipur’un nadide gülü a été (...)

6 Eylül 2021

En popüler makaleler

Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Sevgili dostlar, meslektaşlar, gazeteciler ve basın üyeleri, Bu mektubu size en eski gazetelerden biri ve Sosyal Demokratların sesi olan Cumhuriyet (...)


RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack (...)


Redhack WikiLeaks - Berat'ın Kutusu

Redhack WikiLeaks - Berat’ın Kutusu

Bugün, 5 Aralık 2016 Pazartesi, WikiLeaks Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel email adreslerinden, 57.934 adet (...)


Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin (...)


Anonymous Türkıye Yolsuzluklara Son!

Anonymous Türkıye Yolsuzluklara Son!

Yolsuzluklara Son! Biz Anonymous. Biz hükümetin peşindeyiz Çünkü onların yolsuzlukları ve halka karşı eylemleri devam ediyor. Siz fakirin fakir, zenginin (...)


Anonymous ve RedHack'ten bir mesaj

Anonymous ve RedHack’ten bir mesaj

Tum dunyaya selam olsun. Turkiye Hukumeti,bircok olayda Anonymous ve RedHack yonetimdeki durusunuzu degistirmeniz, vatandaslarin ozgurluklerini (...)


WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


/e/ Foundation
eFoundation is a non-profit organization leading the development of Open Source mobile operating systems that respect users’ data privacy.

Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar

NordVPN
Tüm cihazlarınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -72%