Evrensel - Emek Evrenseldir # Web’de

Evrensel Gazetesi internet sitesi. En son haberler, son dakika gelişmeler, köşe yazıları, canlı yayınlar ve video haberler. Evrensel, 7 Haziran 1995 tarihinden bu yana Türkiye’de günlük yayımlanan bir gazetedir. Yayın çizgisi gereği işçilerin, emekçilerin, fabrikalardan, atölyelerden kendi yazdığı haber ve mektupların yayımlandığı bir gazetedir. Emek Partisi’ne yakınlığı ile bilinmektedir.

Anonymous Shop

One-of-a-Kind Products. Unique designs on trendy gear you simply can’t get anywhere else. Powered by Pros. Spreadshirt prints and ships your order fast and on-demand.

Ağustos ayında 31 kadın erkekler tarafından öldürüldü

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, Ağustos 2021 Raporu'nda 31 kadının erkekler tarafından öldürüldüğü, 21 kadının da şüpheli şekilde hayatını kaybettiği (...)

4 Eylül
Antalya’da yaşayan Gülseda Karagülle şüpheli şekilde hayatını kaybetti

Antalya'da 28 yaşındaki Gülseda Karagülle, arkadaşıyla birlikte kaldığı evde yatağında ölü bulundu.

4 Eylül
Sezay Koçak için adalet arayışı sürüyor

Antep’te, geçtiğimiz yıl 3 Eylül’de, boşanmak istediği eşiyle tartıştıktan sonra balkondan düşerek yaşamını yitiren Sezay Koçak’ın ailesi Sezay’ın öldüğü evin önünde anma (...)

3 Eylül
Silahla katledilen kadına "normal ölüm" raporu yazan uzmanın yeniden yargılanması istendi

Konya'da silahla katledilen Hacar Rahimova için "normal ölüm" raporu verdikten sonra yargılanan ve beraat eden adli tıp uzmanının yeniden yargılanması (...)

3 Eylül
Kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için sahaya eşleriyle çıktılar

Lüleburgaz 'da düzenlenen futbol turnuvasında sporcular sahaya eşleriyle çıktı, "Kadına yönelik her türlü şiddetin karşısında, kadınların mücadelesinin (...)

3 Eylül
Antalya'da alıkonulduğunu söyleyen ve yardım isteyen kadın pencereden atladı

Antalya'da rehin tutulduğunu söyleyen 19 yaşındaki Şirin N.E, 10 metre yükseklikteki camdan atladı. Kadın, sağlık ekipleri gelene kadar yardım istedi ve tekrar kaçırılmak (...)

3 Eylül
İzmir’in 30 ilçesinde kadın forumları düzenlenecek

İzmir’in 30 ilçesinde kadınların yaşadığı sorunlara çözüm bulmak amacıyla Tematik Kadın Forumları düzenlenecek.

3 Eylül
Afganistan'ın başkenti Kabil'de kadınlar hakları için gösteri yaptı

Afganistan Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde toplanan kadınlar hakları için gösteri yaptı, yeni hükümette kadınların da yer almasını istediklerini söyledi.

3 Eylül
Aylin Nazlıaka ve CHP'lilere "Reisi size yedirtmeyiz" denilerek saldırı girişiminde bulunuldu

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve beraberindeki Kadın Kolları üyelerine Çanakkale'de saldırı girişiminde bulunuldu. Saldırganın ‘Reisi size yedirtmeyiz’ diye (...)

2 Eylül

En popüler makaleler

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack (...)


Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi (...)


Redhack WikiLeaks - Berat'ın Kutusu

Redhack WikiLeaks - Berat’ın Kutusu

Bugün, 5 Aralık 2016 Pazartesi, WikiLeaks Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel email adreslerinden, 57.934 adet (...)


Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. (...)


ProtonMail - Güvenli E-Posta

ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir (...)


Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Sevgili dostlar, meslektaşlar, gazeteciler ve basın üyeleri, Bu mektubu size en eski gazetelerden biri ve Sosyal Demokratların sesi olan Cumhuriyet (...)


WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


/e/ Foundation
eFoundation is a non-profit organization leading the development of Open Source mobile operating systems that respect users’ data privacy.

Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar

NordVPN
Tüm cihazlarınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -72%

Surfshark
Dijital yaşamınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -81%