Evrensel - Emek Evrenseldir # Web’de

Evrensel Gazetesi internet sitesi. En son haberler, son dakika gelişmeler, köşe yazıları, canlı yayınlar ve video haberler. Evrensel, 7 Haziran 1995 tarihinden bu yana Türkiye’de günlük yayımlanan bir gazetedir. Yayın çizgisi gereği işçilerin, emekçilerin, fabrikalardan, atölyelerden kendi yazdığı haber ve mektupların yayımlandığı bir gazetedir. Emek Partisi’ne yakınlığı ile bilinmektedir.

Depremde yıkılan "Doğanlar Apartmanı" davasında müteahhit dahil 3 sanığa hapis cezası

İzmir depreminde yıkılan ve 15 kişinin yaşamını yitirdiği "Doğanlar Apartmanı" davasında müteahhit dahil 3 sanığa hapis cezası (...)

17 Haziran
İlaç fiyat kararnamesi, ilaç krizi ve zam - Ali Fuat Gül | Sağlık Olsun

Sağlık Olsun'da Ankara Eczacı Odası Genel Sekreteri Ali Fuat Gül, ilaç fiyat kararnamesinin güncellenmemesi, ilaç krizi, olası ilaç zammı ve eczacıların taleplerine dair (...)

17 Haziran
Diyarbakır’da ranta izin vermeyen TMMOB üyeleri tehdit edildi

TMMOB Diyarbakır İKK Sekreteri Doğan Hatun, üye ve yöneticilerinin rant peşinde olan kişilerce tehdit edildiklerini açıkladı.

17 Haziran
Şebnem Şirin’i öldüren Furkan Zıbıncı’nın ağırlaştırılmış müebbet hapsi istendi

Şebnem Şirin'i öldüren tutuklu sanık Furkan Zıbıncı için 'tasarlayarak' ve 'canavarca hisle, eziyet çektirerek öldürmek' suçlamasıyla indirim (...)

17 Haziran
Cansu Sezer ve 3 yaşındaki oğlu, boşandığı Burak Tekler tarafından bıçaklanarak öldürüldü

Tekirdağ'da Burak Tekler, boşandığı Cansu Sezer ile 3 yaşındaki oğlu Selim Ali Tekler'i bıçaklayarak öldürdü.

17 Haziran
Diyarbakır’da tutuklanan gazetecilerin avukatı Resul Temur: Zorlama yorumla tutuklandılar

Tutuklanan gazetecilerin avukatı Resul Temur, gazetecilik faaliyetleri sorulan müvekkillerinin "zorlama yorumlarla" tutuklandığını (...)

17 Haziran
Kadir Şeker davası 5 Temmuz 2022’de yeniden görülecek

Yargıtay tarafından bozulan Kadir Şeker hakkındaki dosya, Konya'ya gönderildi. Şeker, 5 Temmuz 2022'de yeniden hakim karşısına (...)

17 Haziran
Eğitim emekçileri: İktidar çözmek yerine sorunları daha da derinleştirdi

Eğitim emekçileri düzenledikleri açıklamalarla yaşadıkları sorunları ve taleplerini dile getirdi.

17 Haziran
Kiraz Üreticisi Mustafa Alkan: Maliyet katlandı, fiyat geriledi; üretirken tükendim

"Geçen yıl iç piyasaya 5 liraya verdiğimiz kiraz bu sene yine 5 lira. Ama siz 20 liraya, 30 liraya tüketeceksiniz. Benim maliyetim katlandı. İhracatlık kiraz geçen yıl 22 (...)

17 Haziran

En popüler makaleler

Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı (...)


Redhack WikiLeaks - Berat'ın Kutusu

Redhack WikiLeaks - Berat’ın Kutusu

Bugün, 5 Aralık 2016 Pazartesi, WikiLeaks Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel email adreslerinden, 57.934 adet (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (...)


RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack (...)


Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. (...)


Squad 303 Rusya'ya savaş açtı!

Squad 303 Rusya’ya savaş açtı!

Hacker grupları Rusya’ya savaş açtı! Squad 303 - Akıllı telefonları silaha çevirdik. Rusya’nın Ukrayna saldırıları devam ederken son dakika gelişmeleri (...)


Anonymous ve RedHack'ten bir mesaj

Anonymous ve RedHack’ten bir mesaj

Tum dunyaya selam olsun. Turkiye Hukumeti,bircok olayda Anonymous ve RedHack yonetimdeki durusunuzu degistirmeniz, vatandaslarin ozgurluklerini (...)


Croix Rouge

Ukrayna'nın yanındayız

Rus hükümetinin Ukrayna'ya saldırısı milyonlarca masum hayatı tehlikeye attı. Ukrayna'nın özgürlüğünü desteklemek ve demokrasiyi savunmak için Ukrayna'nın yanındayız. Ukrayna'yı ve halkını bu zor günlerinde desteklemek istiyorsanız, buradan bağış yapabilirsiniz.


/e/ Foundation
eFoundation is a non-profit organization leading the development of Open Source mobile operating systems that respect users’ data privacy.

Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar

NordVPN
Tüm cihazlarınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -72%