ANF Turkce - Haberler # Web’de

Fırat Haber Ajansı, (ANF)‎, 2005 yılında yayın hayatına başlayan internet üzerinden yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi yapan haber ajansıdır. PKK’nın görüşlerine yakınlığıyla bilinir. Ajansın merkez ofisi Amsterdam, Hollanda’dır.

  • Ajansın web sitesi Kürtçenin Kurmanci ve Sorani lehçeleri ile İngilizce, Türkçe, Arapça, Almanca, Rusca, ispanyolca ve Farsça olmak üzere 7 dilde hizmet vermektedir.
Anonymous Shop

One-of-a-Kind Products. Unique designs on trendy gear you simply can’t get anywhere else. Powered by Pros. Spreadshirt prints and ships your order fast and on-demand.

Şenyaşar ailesi bir kez daha ‘adaleti’ haykırdı

Urfa’da bir yıla yakındır Adalet Nöbeti tutan Şenyaşar ailesi, bir kez daha “adalet” diye haykırdı.

16 Ocak
Türk devletinin çeteleri yine hırsızlık yaptı

İşgalci Türk devletine bağlı Emşat çeteleri Efrîn’in Xelîl köyündeki bir ailenin 5 traktörünü ve 50 teneke zeytinyağını çaldı.

16 Ocak
Buldan: Seçimlere hazırız

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin Batman kongresinde yaptığı konuşmada bir an önce erken seçime gidilmesini isteyerek, “Biz her yönüyle hazırız. Seçimlere hazır olduğumuzu (...)

16 Ocak
Yunanistan’da deprem

Yunanistan’ın kuzeyinde 5.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

16 Ocak
Kalo, son yolculuğuna uğurlandı

Yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Kürt bilge Apê Musa’nın (Musa Anter) “küçük generalleri”nden Yılmaz Yakut (Kalo) son yolculuğuna (...)

16 Ocak
Ukrayna’ya siber saldırı: Veri yapısı çalışamaz hale gelebilir

Ukrayna hükümet sitelerine yönelik siber saldırı düzenlendi. Microsoft, yoğun saldırı nedeniyle hükümete bağlı tüm veri yapısını çalışamaz hale getirebileceği konusunda (...)

16 Ocak
HDP’den İzmir’de yöre dernekleri ile ‘üçüncü yol’ buluşması

Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Örgütü, “Demokrasi buluşmaları” kapsamında yöre dernekleri ile buluştu. Toplantıda Türkiye’de çözüm için üçüncü bir yola olan ihtiyaca vurgu (...)

16 Ocak
Apê Musa’nın ‘küçük generalleri’nden Kalo hayatını kaybetti

Türk devletinin katlettiği Kürt bilge Apê Musa’nın (Musa Anter) “küçük generalleri”nden Yılmaz Yakut (Kalo), yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle hayata gözlerini (...)

16 Ocak
Londra’da PKK için imza kampanyasına start verildi

Londra’da Kürt gençlik hareketleri öncülüğünde PKK’nin terörist örgütler listesinden çıkarılması için imza kampanyasına start verildi. Bu amaçla bir gençlik buluşması (...)

16 Ocak

En popüler makaleler

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı (...)


RedHack - Gerçekler gün yüzüne çıktığında

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (...)


Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi (...)


Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın

Sevgili dostlar, meslektaşlar, gazeteciler ve basın üyeleri, Bu mektubu size en eski gazetelerden biri ve Sosyal Demokratların sesi olan Cumhuriyet (...)


Redhack WikiLeaks - Berat'ın Kutusu

Redhack WikiLeaks - Berat’ın Kutusu

Bugün, 5 Aralık 2016 Pazartesi, WikiLeaks Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel email adreslerinden, 57.934 adet (...)


WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


/e/ Foundation
eFoundation is a non-profit organization leading the development of Open Source mobile operating systems that respect users’ data privacy.

Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar

NordVPN
Tüm cihazlarınızı koruyun.
2-yıl planı | İndirim -72%